Časté dotazy

Kolik stojí loutka?

Cena figurky začíná na 1500 Kč v případě, že jde o postavu bez rekvizit a v oblečení s dlouhými rukávy/nohavicemi. Dál záleží na počtu a náročnosti doplňků a oblečení. Na ceně se dohodneme ještě před zahájením výroby.

O cenách píšeme tady: https://osobni-loutky.blogspot.com/p/ceny.html

Jak je loutka velká?

Výška figurky se pohybuje okolo 27 cm.

Platí se předem?

Neplatí. Platbu přijímáme převodem na účet (nebo hotově při osobním předání), až když od nás dostanete fotky hotové figurky.

Jaké potřebujete fotky pro výrobu?

Nejdůležitější jsou fotky obličeje, které by zároveň měly být nejkvalitnější abychom si je mohli zvětšit a prohlédnout detaily.

1) Přední pohled (en face)
2) Pohled z boku (profil) ideálně z obou stran.

Dál je vhodná fotka celé postavy a detailů, které jsou důležité.

Každá loutka je jiná a s výběrem vhodných fotek vám samozřejmě dokážeme pomoct a stejně tak se domluvíme na konkrétních detailech podle vašich požadavků. Podrobný popis zde: https://osobni-loutky.blogspot.com/p/jak-zadat-loutku.html

Jak dlouho trvá výroba?

Jakmile máme pohromadě všechny podklady a informace, figurku vyrobíme do dvou měsíců.

Co když na dárek spěchám a loutku potřebuji do 14ti dnů?

Rádi bychom vám udělali radost, ale bohužel za méně než 30 dnů nedokážeme věnovat výrobku potřebnou péči, navrhnout krabici na míru a dovézt nebo poslat poštou. 

Vyrábíte i zvířata?

K lidským loutkám vyrábíme i domácí mazlíčky - psy, kočky, ryby,… prostě malá domácí zvířata. Samostatně můžeme vyrobit psa nebo kočku se stojánkem, stejně jako děláme lidi. Viz portfolio. Lidské postavy ale mají vždy přednost.